+38 (099) 659-00-56

место для обучения

buki

Компанія Букі – зручний ресурс для пошуку репетитора і репетиторства

Користуючись меню на сайті, можна швидко підібрати викладача на ваш смак і розсуд, а зареєструвавшись на порталі – знайти додатковий заробіток чи повноцінну роботу. Реєстрація доступна за посиланням: http://buki.com.ua/profile/

Для репетиторів найкращою рекомендацією буде правдиве і детальне заповнення анкети, аби клієнти і менеджери якнайшвидше реагували на неї. А для тих, хто шукає надійного викладача, доступний пошук за потрібними параметрами, такими як місто, предмет, ставка і т.д.

Заняття проводяться як на території учня, так і на території вчителя. А групові заняття можуть проходити у межах Auditorium. Обирайте найзручнішу для себе форму проведення уроків, їх тривалість та територію. Менеджери докладають чимало зусиль, аби задовольнити потреби батьків і учнів як клієнтів і репетиторів як старанних працівників освітньої сфери.

Букі підбере вам репетитора чи не в будь-якому місті і містечку України, адже база репетиторів компанії постійно розширюється, а рейтингова система оцінювання анкет допомагає визначати найкращих серед них. Студенти і викладачі із завершеною освітою завжди можуть знайти прихисток і роботу в «стінах» компанії Букі.

Please leave this field empty.